87 53 57 60 // ung@syddjurs.dk

KONTAKT OS

UngSyddjurs
Hovedkontor

Rosenholmvej 1
8543 Hornslet

87 53 57 60
ung@syddjurs.dk

CVR. nr. 29189978

Ledelse & Administration

Kasper Knudsen

Ungdomsskoleleder

29 74 38 31
kkn@syddjurs.dk

Thomas Esbøl Nielsen

Viceungdomsskoleleder

51 50 46 82
then@syddjurs.dk

Søren Vig Berg

Afdelingsleder - Juniorklubber, Ungdomsklubber, Ungemiljø Rampen & Crossafdelingen

29 27 94 48
svbe@syddjurs.dk

Hanne Laursen

Sekretær

87 53 57 60
hlau@syddjurs.dk

Koordinatorer

Camilla Søgaard

Projektkoordinator

23 31 67 92
cams@syddjurs.dk

Louise Skytte Søyland

Ungemiljø Koordinator - Juniorklubber, Ungdomsklubber & Ungemiljø Rampen

lskys@syddjurs.dk

Heine Skovbak Iversen

Områdekoordinator SSP

87 53 50 65 eller 21 17 16 27
hsi@syddjurs.dk

Julie Gjerulff

SSP koordinator

20555411
jgje@syddjurs.dk

SSP

Heine Skovbak Iversen

Områdekoordinator SSP

87 53 50 65 eller 21 17 16 27
hsi@syddjurs.dk

Julie Gjerulff

SSP koordinator

20555411
jgje@syddjurs.dk

Tillids, Arbejds & Miljørepræsentant

Pia Kronborg Nielsen

Ådalen

23 69 56 49
piani@syddjurs.dk

Martin Holm Sloth Madsen


mhsm@syddjurs.dk

Klubmedarbejdere

Katrine Virginia Thiemer Andersen

Kolind

60123902
kavta@syddjurs.dk

Nikolaj Bach Thomsen

Kolind

60123902

Rikke Sejer Knutsson

Mols

86 35 17 01
rikn@syddjurs.dk

Pia Kronborg Nielsen

Ådalen

23 69 56 49
piani@syddjurs.dk

Anna-Louise Sejer Knutsson

Ådalen

23 69 56 49
alsk@syddjurs.dk

Allan Svith Rasmussen

Mørke

86 37 66 53
alsr@syddjurs.dk

Tove Mannemar Rasmussen

Mørke

86 37 66 53
tomr@syddjurs.dk

Louise Petersen Gram

Hornslet

87 53 60 34
lopg@syddjurs.dk

Jesper Carlsen

Hornslet

87 53 60 34
jecar@syddjurs.dk

Karina Højrup Sandø Kristensen

Hornslet - Underviser Plakatfabrik

87 53 60 34
khsk@syddjurs.dk

Jonas Munch

Rønde

20574003

Nanna Kimmie Thorsen

Rønde

20574003
nakt@syddjurs.dk

Dagmar Thiemer Andersen

Ryomgård

51 42 90 26
daan@syddjurs.dk

Andreas Nordmark Eriksen

Ryomgård

5142 9026
aneri@syddjurs.dk

David Christopher Taylor

Ebeltoft

87 53 62 23
dact@syddjurs.dk

Thomas Østergaard Reker

Ebeltoft

87 53 62 23
thre@syddjurs.dk

Tove Birgit Kristensen

Thorsager

87 53 54 49
tokri@syddjurs.dk

Emil Sebastian Overgaard

Thorsager

87 53 54 49
emso@syddjurs.dk

Fritidsundervisere

Marianne Stenberg Jensen

Underviser - Tegneholdet


Karina Højrup Sandø Kristensen

Hornslet - Underviser Plakatfabrik

87 53 60 34
khsk@syddjurs.dk

Lærere i Heltidsundervisningen

Poul-Ejnar Sloth Andersen


poan@syddjurs.dk

Sune Kragelund Wyrtz


suwy@syddjurs.dk

Annette Dinesen


andi@syddjurs.dk

Martin Holm Sloth Madsen


mhsm@syddjurs.dk

Knallert & Traktorkørekort

Sven Blauenfeldt Leonhard

20152448
svle@syddjurs.dk

Cross LUKS - Ungsyddjurs

Niels Mikkelsen

Cross Boss

20213421
nimi@syddjurs.dk

Søren Vig Berg

Afdelingsleder - Juniorklubber, Ungdomsklubber, Ungemiljø Rampen & Crossafdelingen

29 27 94 48
svbe@syddjurs.dk